| dsada a întrebat:

Hey im dati va rog site-ul ala care pot downloada muzica de pe trilulilu cum e video2mp3 pentru youtube?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Eu stiam 2 site-uri: www.you-tube.ro si www.zamzar.com (sper sa mai mearga). La zamzar e mai simplu, dar poti descarca decat pentru Youtube.com. O zi buna!

| aleee a răspuns:

Http://kickyoutube.com/ pentru youtube mai era unu dar nu stiu daca mai merge www.youconvertit.com funda

| onasis1961 a răspuns:

Buna! uite! Cel mai bun site-http://www.mp3selecte.info/

| RaduMateo a răspuns:

Http://anything2mp3.com/

Acest sait ia mp3 de pe orice sait youtube trilulilu etc... super bun.