| Adda_5686 a întrebat:

Heyhappy imi puteti spune si mie va rog cateva hoteluri/pensiuni din costinesti convenabile ca pret si calitate? (funda) mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Hei, daca te-ai gandit sa pleci la mare ti-as da un sfat sa nu te cazezi de acum. Cand pleci la mare(la statie) unde se opreste trenul in Costinesti sau in orice alta statiune ai vazut ca acolo sunt oameni cu chei si aceia au apartamente. Poti sa faci si asa cum ti-am sugerat eu! Dar daca nu vrei uite am gasit pe internet ceva convenabil http://www.mareea.ro/......-1657.html ti-ai putea face rezervatie acolo pentru ca eu acolo am stat vara trecuta!