| dannydarkangel a întrebat:

Hey, stie cineva cum ajungi de la hotel Corsa, Costinesti la Mega Discoteca Tineretului... ceva repere...

1 răspuns:
| OneGentleman a răspuns:

Locatia de destinatie se afla pe strada tineretului 26, dar inainte de finish sunt si cateva locatii care te pot ajuta in gasirea locatiei dorite...deci:mergi pe DC4. apoi, dreapta pe strada garii. apoi prima la stanga, si locatia ta o sa fie pe dreapta, sau era mai simplu sa mergi pe jos 15-20 de minute si o gaseai daca intrebai pe cineva din apropiere happy