| ValentySHINee a întrebat:

Hey TPU! happy
Am citeva intrebari.
1.Cit costa un bilet din Romania pina in Coreea de Sud(dus-intors)?
2. Unde as putea timp de o luna de zile sa traiesc in Coreea de Sud, ca un turist?
Multumesc. Fundaa! ^_^
p.s.scuzati de categorie))

3 răspunsuri:
| zabzi a răspuns:

Hei, Depinde ce agentie alegi. Te poti uita pe booking.com la niste hoteluri. Preturile sunt putin umflate pe site. Te gândesti la un hotel si dupa gasesti o agentie. E posibil să benificiezi si de o reducere.

| Kindly a răspuns:

Du-te la orice agentie de turism din orasul tau, iar ei au toate raspunsurile, fiind in acelasi timp si mai sigur pentru ca ei se v-or ocupa de tot, pentru o suma modica. Ei vor face toate rezervarile: biletel avion, cazare hotel etc.
Have a nice trip!

suntserios
| suntserios a răspuns:

1. depinde cu cat timp inainte iti iei bilete. oricum pretul se invarte in jur de 700-800euro

2. la un hotel, dar o sa te coste ceva cazarea timp de 1 luna