| Sabry a întrebat:

Heyyyy! Buna!

Unde ati fost in vacanta aceasta? Sau unde vroiati sa plecati?

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Am fost o saptamana in Malta, iar apoi 3 zile la Budapesta ca sa merg la Hungaroring la Formula 1.

PS: Aveti grija cei care mergeti in Grecia --> http://www.adevarul.ro/......69252.html

13 răspunsuri:
| Newk a răspuns:

Am fost la mare/munte si vroiam sa vizitez turcia

| Ginuk a răspuns:

Buna eu una sunt inca in spania in vacanta am venit la parinti mei si la prietenul meu.

| Babushka a răspuns:

Decocamdata nicaieri, dar plec in septembrie in Egipt. As fi vrut sa dau o tura pe la mare.

| anad a răspuns:

Mi-am dorit sa vad Grecia si anul acesta am reusit sa merg intr-o vacanta de 7 zile la Marea Egee. Am vizitat o parte din Grecia si Atena. Chiar ca este curat, civilizat, marea excelenta, serviciile ireprosabile si nu este foarte scump.

| Shinen a răspuns:

La mare.As fi vrut sa plec in Franta dar nu s-a putut.

| rosto a răspuns:

Am fost la mare dar 4 zile, nu mi mult. trebuia sa fac un "city break" (laughing) la cluj dar nu s-a mai putut (=nu am mai avut bani la momentul respectiv)

| Bacemi a răspuns:

Am fost la munte. A fost o excursie placuta.

| Mefisto23 a răspuns:

Am fost in Bulgaria la Balcic, urmeaza pe la inceputul lui septembrie o vacanta la Vatra Dornei.

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Eu acum va scriu din hoboken new jersey si maine plec la un parc de distractii aa si as vi vrut sa merg in septembrie in egipt.

| TaylorMomsen a răspuns:

Am fost la mare la Mamaia si in Irlanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miami minunat...

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

In Spania.

| Ollykaa a răspuns:

Eyo am fost in Grecia...si uite ca n`am fost atacata de teroristi...:0am fost si la Muntele Athoshappy. si am fost in Norvegia