| KaterinaPetrova a întrebat:

Hi TPUtongue.sunt microbuze care duc de la constanta pana la mamaia? cat costa?:d... dar cu taxi-ul cat costa? cati km sunt de la constanta pana la mamaia? rasp la toate intrebarile. dau funda+vot:d

4 răspunsuri:
| Motivator a răspuns:

Gasesti aici: http://www.autogari.ro/Transport/Constanta-Mamaia/207-208.aspx
Costa cam 5 RON cu Autocarul si vreo 15-20 cu taxi-ul! :)

| alexandra_1890 a răspuns:

Da sunt autobuze care duc din constanta direct in mamaia langa gara de trenuri eu acolo stiu:d nu costa mult pana in 5 lei maximum si sunt cu scaune pe acoperislaughing numai stiu cum se numesc acele autobuzelaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista troleibuz de la Constanta la Mamaia. E mult mai ieftin decat taxiul, deci...bafta!

| ionelaionelaionelaionelaionelaionelaionela a răspuns:

Pai uita-te pe net...Ca gasesti! Acum sincer nu te poti uita? Dai pe google si gatalaughing