| verypanda a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa, el stie ca il plac, dar ii place de o fata caruia nu ii place de el. Ce sa fac ca sa ma placa? Sunt in clasa a 5 a.
pig thinking

6 răspunsuri:
| simpleBoy a răspuns:

Intra in discutie cu el, baga-l in semaa, fa-l sa se simta bine in preajma ta si o sai castigi respectul incetul cu incetul... funda? big grin

| LexWIN a răspuns:

Da-ti foc :*

| Instinkt a răspuns:

Sa-ti faci temele so asculti pe mamicahappy

| N1mka4eva a răspuns:

Hmm, se zice ca dragostea nu depinde de varsta, timp...so...
Fa-ti un id fals, da-te drept un prieten de-al lui si intreaba-l de exemplu cum ar fi pentru el fata ideala(daca zice feminina, fii tu mai feminina de ex.) sau apoi intreaba-l ce fete ii plac si ce parere are despre fiecare...

SucceshappySa nu te dai de gol.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa comunici mai mult cu el...sa vada ca tie iti pasa. funda?smug

| B343 a răspuns:

Hay eu is aia!