| bruno9432 a întrebat:

Imi poate sugera cineva un traseu de la Cluj la Iasi (cu masina). Eventual niste informatii despre starea drumului respectiv, deoarece trebuie sa ajung destul de repede dintr-un oras in celalalt. Multumesc!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depsre starea drumului iti pot spune cu ochii inchisi:execrabil, de restul, las pe cei ce cunosc traseele sa-ti explice.insa cel mai bine este sa iei tu harta si sa mergi singurel, mie asa imi place sa fac si este super, crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super harta, Auran.am adaugat-o la favorite.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repede? in Romania? rolling on the floor no chance, my dear
inarmeaza-te cu nervi si rabdare...

auran
| auran a răspuns:

Enigma cu placere

| bruno9432 explică:

Super harta! multumesc mult de ajutor.
pentru restul... gropi, drumuri proaste si inguste m-am pregatit sufleteste. sunt Zen happy

auran
| auran a răspuns:

Atunci drum bun si sa auzim de bine...