| heyhey a întrebat:

Imi puteti spune cateva (hehe nu cateva mai multe) locuri frumose din Romania? Gen Transfagarasan, Cheile Bicazului etc. Va rog mult. (:

4 răspunsuri:
| AndryGeorgy31 a răspuns:

Busteni(la Sfinx, Babe, Crucea Caraiman); Transalpina; Sibiu; Balea-
Lac; Sighisoara; Retezatul; Apusenii; Delta Dunarii; Sapanta(Cimitirul Vesel); Poiana Brasov; Aqua Park(Brasov); Castelul Bran; Castelul Peles. Sper ca v-am ajutat, va puteti informa si pe internet, gasiti multe sugestii si multe atractii turistice. happy