| Lolololalali a întrebat:

Imi puteti spune mai multe monumente gen Turnul Eiffel, Turnul din Piss, Big Ben din Europa?

4 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Sunt ff multe cele mai cunoscute din pct meu de vedere sunt : colosseum, statuia libertati, etc.

| LollaBolla a răspuns:

Pai Colosseum-ul din Italia sau Muntele Olimp din grecia sau tot din Italia turnul ala care a fost construit inclinat sau "Orasul Pompei"

| Stefy_2584 a răspuns:

Iti recomand sa vizitezi orasul Napoli pentru ca un proverb spunea "Poti sa mori dupa ce ai vizitat Napoli" sau Roma, leaganul culturii.De asemenea poti vizita Coasta de Azur, acolo este extraordinar de frumos.Bafta!