| alepatry a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce pot vizita in Franta, in special in orasele Toulouse, Carcassonne si Narbonne, dar si in Barcelona din Spania, va multumesc foarte mult pentru raspuns.

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Palatul Muzicii Catalane, o adevarata bijuterie a arhitecturii catalane.
Cartierul Gotic, cel mai vechi cartier din Barcelona, dar si cel mai interesant. Aici se pot vizita : Palacio del Ayuntamiento, Palacio Real Mayor, Palacio del Archivo, Corona Aragon, Catedrala Gotica.
Merita!

| bigdady a răspuns:

In Barcelona i-ti recomand fantaniile magice e ceva ce nu o sa uiti
http://www.youtube.com/watch?v=sgzGa3EbPW0&feature=related
si o plimbare pe Rambla