| zalex98 a întrebat:

Imi spune si mie care e ruta trenului R 949(Targu mures-Mangalia). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cristina_4016 a răspuns:

Tirgu Mures,Iernut,Ludus,Razboieni,Aiud,Teius,Blaj,Copsa Mica,Medias,Sighisoara,Rupea,Brasov,Predeal,Azuga,Busteni,Sinaia,Cimpina,Ploiesti Vest,Ploiesti Sud,Buzau,Faurei,FetestiCernavoda Pod,Medgidia,Constanta,Eforie Nord, Eforie Sud,Costinesti,Costinesti Tabara hc, Neptun hc, Neptun, Mangalia

1 răspuns:
| fuckThisLife a răspuns:

Oo vrei sa vi la noi?tonguemai conteaza? doar te urci si in cateva ore esti aicibig grin