| Andrey10Alex a întrebat:

Imi zicemi si mie jocuri pentru PC cu volan si 2 pedale

Răspuns Câştigător
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

NFS carbon, NFS most Wanted, CRASH TIME III
sper ca te-am ajutat
succes!happy

7 răspunsuri:
| sKilL a răspuns:

NFS - Underground - underground 2 - Most wanted, Carbon. cred ca si shift. si mai sunt. cred ca poti si cu colin mc rae thinking

| flavy_2258 a răspuns:

Pai ar fi test drive unlimited, nfs-urile, hrard truck, formula 1...happy

| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a răspuns:

Test drive unlimited; euro track :sunt pentru a invata sa conduci adevarat

| alxr a răspuns:

Richard burns rally

| andy_3924 a răspuns:

Incearca acum si NFS World. E gratuit si... destul de interesant.

| DanutzDanutz a răspuns:

Pai eu iti recomand nfs under ground 2 sau nfs the run si test drive ultimate sper ca te-am ajutat happy

| Gabriel_Alexandru_1996_OwtD a răspuns:

Pai ar fi :Euro truck simulator 1(2),NFS (TOATE mai putin the run), Test drive unlimited etc FUNDA?