| Gafar_Merdan_1968 a întrebat:

Învatatoare mea ne pune s-a facem voturi pentru sap. Altfel, sa ne alegem locul unde mergem.A zis :"Alegeti 2 locati unde s-s mergeti(locatie/zi) Ca o locatie alege ea.

Dar colegii mei nu vor chesti de genu': muzee plictisitoare,fabrici,uzine, etc.Vor bowling, biliard, iesiri la pizza, dar sunt sigura ca va fi ful la KFC, Sabroso...Sau City Park Mall(Constanta) pentru o inchiriere la bowling.

Credeti ca le-ar placea s-a mergem la Bucuresti, la Media Pro Music? Sau la Afi Palace Cotroceni? Va rog s-a imi spuneti locatii, va rog un raspuns pana pe 2-9 martie 2015. Multumesc f. mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sa mergeti atata doar pentru Afi Palace Cotroceni?
Mi se pare o prostie. Voi nu aveti mall-uri in Constanta?
Incercati echitatii, laborator, concursuri de gatit si eu mai stiu ce.
Dar voi in Constanta nu aveati un muzeu-acvariu?
Daca nu va place acolo, unde sunteti aproape de mare, mergeti la munte.

| Teardrop a răspuns:

laughing Dacă în clasele 1-4 vor biliard şi bowling îi clarlaughing Ce să facă acolo? Nici nu ajung la masa de biliard, şi n-au destulă forţă cât să ridice o bilă de bowling. Zi-le să-şi cumpere unu' mic acasălaughing Aveam şi eu acuma vreo 10 ani. Un set de bowling din plastic. Spune-le că în realitate nu-i chiar aşa.