| TanaseAnaMaria a întrebat:

La Club Vila Bran se permit animale?(eu maine plec si nu pot sa imi las animalele pe mainile altora... data trecuta cand am facut asta am ramas fara animale...)Nu stam mult(2 nopti dar am un hamster un purcelus de guineea si un caine)Ptr caine am gasit cine sa stea dar...Doar porcusorul de guineea vreau sa il iau.Dar eu merg in excursie cu verisoara mea si trebuie sa mergem cu autobuzu... Funda$$$$!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei sa cari porcul de guineea cu tine in autobuz? chinui animalul