| cristian_4701 a întrebat:

La farmerama se pot vizita vecinii intre ei de exemplu eu vreau sa vad ferma unui vecin de al meu se poate? FUNDA LA PRIMUL SI CEL MAI FOLOSITOR RASPUNS

Răspuns Câştigător
| thenight a răspuns:

Nu poti efectiv sa vezi ferma lui poti doar sa veri o poza realizata de el la ferma lui si cu acesta ocazie sa il si votezi dar poza este doar pe terenul arabil, pasunea salbatica, parc, bahamarama.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti vit
zita niciun prieten am incercat si eu si nu merge funda

| abelpatrascuu a răspuns:

Poti dar trebuie sa publice fotografia fermei lui si tu daca îl ai ca prieten îi poti vedea gradina lui