| firu a întrebat:

La inceputul lui august merg in concediu in Baile Felix. Se poate sta in piscina afara?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu tocmai m-am intors de acolo. Noi am stat la Hotel International, care are doua piscine exterioare, una cu apa termala, care are la izvor 49 de grade si pe care o racesc ei pana la 34-35, poti sta in ea si iarna cand ninge, fara probleme. Si una de inot, cu apa calduta, cam la 30 de grade, care se poate folosi fara probleme pana octombrie. A fost absolut minunat. La Felix in august sunt 30 de zile insorite (medie), asa ca te poti astepta la vreme excelenta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal, la Baile Felix poti sa stai si inauntru si afara, e foarte frumos acolo, distractie placuta

| JustStitch a răspuns:

Sigur, vei avea accea la toate piscinele, interioare cat si exterioare

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu se poata... la felix exista cele mai mari stranduri din Ro