| HarryPotter a întrebat:

La jocul GTA VICE CITY ce tasta trebuie sa apas ca sa imi apara in mana o arma? orice fel de arma nu conteaza. vreau sa stiu doar cum pot avea in mana arma :d mersi

si acele parole care le-am primit in raspunsuri unde le scriu?

7 răspunsuri:
| camon12 a răspuns:

Pai apesi pe rotita de la mouselaughing

| Deeiutss a răspuns:

Uuite coduri de arme(ff bune) thugstools, professionaltools. Fundita?

| AnotherSimplePerson a răspuns:

Rotita aceea de la mouse... dintre click stanga si click dreapta.
la mine asa e pozitionata big grin

| radcasian a răspuns:

Pai daca ai activata parola Nuttertools trebuie sa apesi tasta "Del" de langa number 0. Daca nu ai activata parola nu poti sa activezi nici o arma numai drujba.Pa.

| R3b3l a răspuns:

Prima data scrii : NUTTERTOOLS apoi dai de rotita de la mouse in jos si dai click ca sa tragi. succes.

| DonAnonymius a răspuns:

Simplu,scrii professionaltools sau nuttertools.Ai coduri cu zecile aici:http://gta.jucatori.net/diverse/c-cheats/coduri-vice-city-pc-13.html

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Salut.parolele le scrii in timp ce joci dar vezi sa nu apesi pe nimic decat scrii parola.
si armele le schimbi din rotita de la mouse