| Ť尺ɪχɪɪ a întrebat:

Ma duc in bulgaria in statiunea nisipurile de aur la hotel salvey. a fost cineva? ce parere aveti despre el? si de statiune?thinking

5 răspunsuri:
| crico a răspuns:

Despre statiune, numai de bine. Permite-mi si sa iti sugerezi un mijloc de transport spre Bulgaria: http://cumasina.net/pub/cumasinalamare.html

| andreivmarin a răspuns:

Cand ai sa ajungi acolo ai sa vezi ce diferenta este intre litoralul nostru si cel bulgaresc, apa este transpareta pe bune chiar ai sa iti vezi unghiile pe fundul marii, iar nisipul este total diferit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeer!

| creatza_6783 a răspuns:

Daca te duci ca masina ai grija sa nu ramai fara ealaughing

| IonelBGVasile a răspuns:

ASIGURARI Bulgaria IEFTINE
Am lansat noul website ASIGURARI Bulgaria IEFTINE in care poti NEGOCIA pretul asigurarii pentru masina Ta.

Totul este foarte simplu si intuitiv.
Noul website are o interfata optimizata pentru dispozitivele mobile, un calculator de preturi si un formular de comanda on-line.

Va asteptam cu impresii si sugestii despre noul website.

Big Like
ASIGURARI Bulgaria IEFTINE
www.asigurari-bulgaria-ieftine.ro
http://www.asigurari-bulgaria-ieftine.ro