| Roby67 a întrebat:

Mai incerc o data.
Cine poate sa-mi dea niste adrese de hoteluri sau pensiuni de 2-3 stele din Bucuresti care sunt situate central si au preturi pe camera dubla si noapte pana in 40€?
Va multumesc.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. In Tineretului, pe strada une duce la sectia de politie. Sec. 4. Hotel, Splendid, si ieftin. Chiar langa sectia de politie. Pa

| BoierBibescu a răspuns:

Da ai de gand vreo noapte de neuitat? de esti asa disperat? sigur planuiesti sa te duci cu vreo fetitza.nebunule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roby- Guten Morgen
hotel Reginetta http://www.hotelreginetta.ro/
aici merg, Str. Vasile Lascar nr. 98 colt cu str. Viitorului nr. 26, atmosfera e foarte linistita, e in sector 2, ai camere mari, luminoase si bine incalzite, servicii ok, atmosfera e una retro si micul dejun divers, foarte intim si foarte curat, nu dai de mufe dubioase sau de curve, nu se aud zgomote sinistre din camerele vecine, ai la cativa metri un restaurant iranian foarte fain si o ceainarie romantica Smart se cheama unde gasesti cele mai delicioase produse(de la vin fiert cu scortisoara la pere imbracate-n fel de fel de sosuri)
Alles Gute

| Roby67 explică:

@avy, ce ai? Vrei si tu si nu ai cu cine? Lasa ca mai ai timp pana cresti mare rolling on the floor
@Anonim, danke, sehr hilfsreich.
@Baru, multumesc si tie, dar eu nu stiu unde este sectia de politie.