| anonim_4396 a întrebat:

Maine, vineri 14 iulie, orele 21-21:00 se intra gratis la aqua magic? Am auzit ca este concert.Deci se intra gratis sau se plateste? Daca nu este gratis, cat se plateste?

Răspuns Câştigător
| Georgiiiiiiii a răspuns:

Da. De pe 14 iulie in fiecare seara de la ora 22:00 pana la 5:00 este gratis! happy [ crede-ma` cel mai misto e seara la aqua love struck ]

4 răspunsuri:
| g3orgianna21 a răspuns:

Nu stiu nimicthinking cica a fost pe 8 laughing nu am mai gasit nimic legat de 14 iuliestraight face

| RimePeHartie a răspuns:

Maine suntem in 15

| Analy a răspuns:

15 iulie ma scuzati

| Adișa_9127 a răspuns:

Georgi de pe 14 pana cand? plss raspunde-mi si mie:*