| onuticuta200312 a întrebat:

Mama fiind ocupata mi-a dat toate datele si m-a rugat sa fac eu online rezervarea la un hotel din Eforie nord.Din greseala am pus numele meu acolo, eu avand 13 ani si 5 luni si acum ni s-a trimis voucherul prin email pentru ca am platit factura si este scris numele meu. Mama a sunat sa schimbe numele deoarece cand trebuie sa ne cazam trebuie sa mearga ea cu buletinul ei deci si voucherul trebuie sa fie pe numele ei...Il vor schimba, nu? Va rog...chiar ma simt vinovata.

5 răspunsuri:
| TheSunLover a răspuns:

Daca au spus ca il schimba ar trebui sa il schimbe, nu?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistita! Ca sa nu piarda un client, fac orice.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca a sunat nu a aflat daca se poate sau nu schimba?

| Florentina9210 a răspuns:

Asa este cand fac rezervari toti copii!

| mihai69 a răspuns:

Probabil îl vor schimba. Oricum, nu contează ce nume e pe voucher când te cazezi.