| mihaelaaa_2724 a întrebat:

Mi-am instalat hamachi (metin2) si cand dau pe un server imi apare o pagina neagra cat jumatate de ecran pe care scrie de sus in jos aceiasi chestie, cine imi poate zice cum sa fac sa mearga sau imi poate da un site de unde sa descarc un hamachi functionabil?

4 răspunsuri:
| Mustache a răspuns:

Hamachi nu a fost facut numai pentru metin.Este un fel de retea de internet.Referitor la problema ta nu inteleg fa o captura si incarco undeva si o sa te ajut cu mare placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamachi iti ingreuneaza pcul si iti baga virusi mai bine joaca www.metin2.ro

| smekeru001 a răspuns:

La hamachi trebuie sa scrii mc txt si sa ai client sa poti intra in metin

| AlexuzZzu a răspuns:

Nu ai ce face