| Lexi a întrebat:

Mi-as dori din tot sufletelul meu mic si gingas sa gasesc un lac cu ponton, dar sa nu fie un complex de pensiuni sau cabane in jur. Sa fie o cabana de inchiriat si nah.intimitate. Am cautat prin tot www-ul si nu am gasit. Daca e pe langa Romania, sau chiar in(desi nu as prea vrea)... e ideal, perfect de-a dreptul.:D Cine stie primeste un suuuuuuuper thanks!;)

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Lexi, sa inteleg ca e un vis de-al tau? big grin Vorba monicai, incearca pe undeva prin Tulcea, toti cunoscutii mei care au fost sunt FOARTE multumiti de delta. Sunt destule case de inchiriat, si multe sunt cat de cat izolate. deci... ori incerci sa gasesti pe net, ori in vara, dam o fuga pana`n delta... laughing)

3 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

http://www.anuntu.ro/index.html?judet=Tulcea
da o privire pe siteul acesta

| andrey2503 a răspuns:

Uita-te aici pentru pensiuni de calitate langa un lac.
http://www.lapensiuni.ro/......ansilvania

| Gio0000 a răspuns:

Clisura Dunarii www.pensiuneayuppydu.ro