| aneta a întrebat:

Mi-ati putea spune niste locuri frumoase unde as putea merge in preajma Craciunului sau a Revelionului cu prietenul meu? preferabil prin zona ardealului

6 răspunsuri:
| Mehh a răspuns:

Nu stiu sigur de Ardeal, dar daca in Craciunul acesta va ninge, iti recomand muntele, ca acolo e foarte frumos iarna...

| Nicoletta_9240 a răspuns:

Balea Lac happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.CU EL. poate fi si in camp.doar il iubesti, nu il tai.

| anamaria_3030 a răspuns:

Sal! Mergeti la Sighisoara, e foarte frumos.

| tzotzo2562 a răspuns:

La praid este foarte frumos ai putea incerca sau daca nu la sovata sia acolo e minunat... funditaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cauti o cabana draguta de inchiriat, in defileul Muresului. Sunt ok ca pret.
Sau te poti orienta spre o pensiune draguta, trebuie sa te gandesti ce vrei de fapt.
Daca te pot ajuta, lasa-mi mesaj, eu locuiesc in Ardeal.