| Alin15022000 a întrebat:

O cazare bună pentru muncitori stiti? La lanurile jud. Constanta? Suntem 4 persoane, și avem de muncă acolo prin zona si ne cautam o cazare ieftina si bună!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

:)) Si aici ti-ai gasit sa intrebi? Asta este un site intrebari cu copii, mai mult. Mai bine cautai pe net.
Uita-te pe aici: http://bit.ly/2E961rd
Va cazati pentru o noapte la pensiune si apoi megeti in sat si cautati vorbind cu primarul, cu politaiul, cu birtasul satului, etc.

Bula
| Bula a răspuns:

Eu, cand ma duc la tara pentru mai mult timp, caut cazare intreband satenii de varsta medie (40-60 ani), care stau la taifas... big grin
In cazul tau, pentru 4 persoane, poti cauta o camera cu accesorii sau doua camere, unde sa va cazati. Daca ai noroc si sunteti si destept si de incredere, atunci puteti negocia si sa mancati la o gospodina care sa va si gateasca - evident, la un pret cu ceva mai mare...