| munteanuionvictor a întrebat:

O întrebare pentru cei care au vizitat Slănic-Moldova. Ce v-a plăcut mai mult? Ce nu v-a plăcut? Pârtia de schi funcționează? Când de lungă e? Ce dotări are? Ce posibilități de agrement sunt în zona pârtiei iarna /vara și în stațiunea Slănic-Moldova? Cum a fost la "Răvășitul oilor"? Ce s-a petrecut acolo?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

1. Oamenii, locul, liniștea;
2. Ruina și paragina ce pune stăpânire pe unele clădiri;
3. Teoretic, da. Am fost în extrasezon pentru schi;
4. Nu știu exact, dar nu e foarte lungă;
5. Nici asta nu știu - caută pe net!
6. În zona pârtiei nu am fost, deci nu știu. În stațiune - trasee montane, piscine, teren de sport. Nimic deosebit.
7, 8. habar n-am... nu am participat.