| alex1991 a întrebat:

Oferte pentru cazare la Herculane stie cineva? nu conteaza foarte mult conditiile, ceva ieftin de preferat o camera si sa stea in ea cati incap:d.
Sa stiu pe la ce suma sa ma orientez pentru 3 nopti si un grup de cam 15 persoane.

Răspuns Câştigător
| pufuletziiiiiii a răspuns:

Am fost anul trecut... 500 d mii veki p noapte camera cu 2 paturi unu mare incap lejer 3 persoane si unul de 2 persoane.nujtiu sa-ti spun exact p unde numai tin minte dar stiu ca era in apropierea unui strandhappy