| MihaiA a întrebat:

Pai. vine vara si vreau sa plec in alta tara. Ce agentii de turism imi recomandati, ce tara sa vad. etc. Ma gandeam la Croatia :X

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Eurotravel TGV, eu am fost in foarte multe tari, dar cea care m-a impresionat pe deplin este Egiptul, se merita intr-adevar, ai ce vedea.Bafta.

6 răspunsuri:
| nana_3274 a răspuns:

Buna. In urma cu câţiva ani mergeam în concedii prin EXIMTUR, pe care o consider o agenţie serioasă. Iti recomand să pleci în Elveţia, este o ţară pe care merită să o vezi atât iarna cât şi vara. Găseşti pensiuni şi fără rezervare. De trei ani merg în această ţară în vacanţa de iarnă şi în concediu vara şi încă nu am văzut tot ce se poate vedea.

cristian
| cristian a răspuns:

Totem turism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christian Tour sunt mai scumpi dar foarte seriosi. Eu n-am avut pb cu ei pana acum nici in Grecia si nici in Viena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.omnia-turism.ro

| user1111 a răspuns:

Tarziu, dar poate te ajuta... agentia pe care o recomand si pe care mi-au recomandat-o so mie alti prieteni este agentia Bali Tour.Am fost plecati in Grecia mai exact Thassos si urmeaza sa plecam in Halkidiki, nu am intampinat probleme totul afost exact asa cum ne-au prezentat-o
www.balitour.ro

| user1111 a răspuns:

Agentia Bali Tour...foarte seriosi chiar am plecat cu ei in Grecia