| MissAvocado a întrebat:

Pe facebook la farmville daca gasesc un animal pierdut si dau acolo sa-l ajut sa-l adopte cineva pot s-al adopt eu?

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Nu poti! Daca dai tu anuntul cu 'help' nu ai cum, doar daca posteaza altcineva. aha. cate animale am pierdut asalaughing)

9 răspunsuri:
| okei a răspuns:

Nu nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti. doar daca nu l-a adoptat cineva vezi sa vie mamxim 3 ore 10 minute-55.restul e ok pana in 3 orewinkingdeci funditalaughing)

| Marian™® a răspuns:

Poti. Nu poti daca l-a adoptat s-au au trecut 3 ore de la pierderea acestuia. Crede-ma stiu ce zic sunt in farmville la nivelul 37 aproape de 38winking

| chivas21 a răspuns:

Nu gasesti animal pierdut de cineva anume, pur si simplu il gasesti si`l dai in adoptie! Nu stiu cum o fi acum cu catelusi astia noi ce costa 300. 000 laughing daca nu ii dai de mancare timp de 24 de ore ce se intampla, poate gasesc unu sa-i dau de papa sa nu mai dau eu banii pe unu! laughing)

| Roxxu13 a răspuns:

Nu cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adopt un animal, sp si mie va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup, nu poti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da da clik pe animal si iti apare acolo yes no dai yes si animalul e atau dupa aia dai give

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, doar daca nu la adoptat altcineva