| Summer Memories a întrebat:

Pentru cei care calatorest din Spania in Romania: cu ce companii va cvumparati zborurile in afara de Blue Air, Wizz Air si Tarom?

Merci happy

Răspuns Câştigător
| eliza_5959 a răspuns:

Buna
Eu calatoresc cu Wizz Air - pentru ca e compania cea mai ieftina de pe piata. Daca stii exact perioada calatoriei poti cumpara bilet mult mai devreme, si poti urmari promotiile biletelor si le poti achizitiona la un pret foarte foarte mic.

1 răspuns:
| crico a răspuns:

Companiile enumerate sunt cele mai ieftine, insa poti incerca si cu masina, cred ca este cel mai avantajos. Poti da un anunt pe www.cumasina.net