| crooxel a întrebat:

Pentru cei care locuiesc la mare (in romania) este calda apa? si cum e vremea?

6 răspunsuri:
| sunflower01 a răspuns:

Azi bate foarte putin vantul dar este cald si soare
n am putut sa merg la plaja pana acum dar am auzit ca apa e calda, mai ales seara

| adina02 a răspuns:

Apa e foarte rece! vremea e cam proasta de acum 3 zile tot ploua! mai bine nu veni incearca dupa 5 iulie!

| cucaracia a răspuns:

Nu stiu sigur daca este calda, dah sunt destul de sigur ca e cam sarata. big grin. vremea este schimbat-oare

| crooxel explică:

Multumesc...astept si alte raspunsuri

| iza4ever a răspuns:

Pai vremea nu prea a fost de partea noastra pentru ca zilele astea a tot plouat si din pacata ploua si mainesad am fost de cateva ori la plaja luna asta...dar era rece apastraight face darar domnu dupa 6-7 iulie incolo sa se incalzeasca apa ca sa putem si noi sa facem plaja

| Georgiiiiiiii a răspuns:

Mda.astazi a sh plouat putin. Iar apa. este calduta in anumite locuri.