| aragon18 a întrebat:

Pentru fanii telenovelei Fara Sani nu exista Paradis big grin : Stie cineva cum il cheama pe J. [ Jota ], prietenul lui Byron, Ramiro si Balin in realitate?

12 răspunsuri:
| death a răspuns:

Chiar există telenovela asta? Am crezut că face cineva mişto cu numele ăstalaughing Apăi am fugit în porumb, că nu se mai poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aslfbs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e fratele meu si li iubii asa mult il cheama mirano

| Munchkin a răspuns:

Erm...mami, există google. Ştii tu, motorul ăla frumos de căutare cu numele colorat. Dai un search acolo şi ţac-pac, ai răspunsul. Mă rog, răspunsurile în cazul tău.

Tehnologia asta, mult a evoluat... nţ, nţ, nţ, ce ne facem măi cu ea?

| Guitarlove a răspuns:

Ce dracu va bateti joc? Tot nu inteleg. Pe net nu exista numele! Poftim! Din pacate eu nu stiu cum il cheama in realitate. straight face. Si astia care dati raspunsuri de pomana, nu mai raspundeti. Vreti sa castigati puncte, hua? Na' d'aci!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti pentru balin vreau si eu sa stiu... k ma chinui de 4 zile... sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jose luis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu cred ca bairon era cel mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Victor Rodiguez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunttttttt cel mai mare fan telenovelei asteia o iuebesc :X:X:X:X:X:X

| joldesh a răspuns:

In fiecare an, mai mult de 200.000 de femei isi fac operatie pentru marirea sanilor.Si mult dintre acestea au nevoie de inca o operatie dupa aceea.Despre mai multe detalii aici www.marirea-sanilor-definitiva.ro