| ΔH a întrebat:

Peste 3 zile voi pleca la facultate la Timisoara (eu fiind din Severin)...
Mi-am cumparat cateva chestii pentru studiu cum ar fi biblioraft, mapa, clipboard, top 500 coli A4, tiple si cateva pixuri.
De asemenea pentru ingrijirea corporala mi-am luat un gel de dus, sampon, spuma de ras, parfum, periuta si pasta de dinti.

Probabil am omis eu ceva esential, ma puteti ajuta o clipa? happy

PS.
Voi sta in camin.

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Prezervative !

| danielcretu1980 a răspuns:

Si dopuri pentru urechi.
si multi bani pentru bautura.

| BlackNights a răspuns:

Stii,nu pleci pe luna, poti cumpara orice de acolo, mai ales ca te duci in TIMISOARA.

| anutza a răspuns:

In afara de ce ai mentionat, hainele de schimb si 2 prosoape nu cred ca nu iti lipseste nimic esential si oricum, Timisoara e oras mare, trebuie sa iei ceva amintire si de acolo nu?

| melaniadobre a răspuns:

Daca ai nevoie de pixuri cred ca mai bine incerci http://www.papetarie.ro/instrumente-de-scris Aici poti sa gasesti mai multe tipuri care cred ca o sa iti placa.