| AnonimullP a întrebat:

Peste o saptamana plec in vacanta in Calimanesti-Caciulata stiti cazare acolo?(pret rezonabil)

2 răspunsuri:
| Georgiana_Catalina_1980 a răspuns:

Pai este Pensiunea Ewelin de 3 stele cu pretul 100 ron ( camera dubla pentru o singura noapte).
Strada Calea lui Traian, nr 577, Jud Valcea
Aici niste informatii despre Pensiunea Ewelin ( 3 stele)
Pensiunea Ewelin va ofera, la standarde care pot satisface cele mai inalte exigente, urmatoarele:

- servicii de cazare in regim 3 STELE, intr-o atmosfera odihnitoare;
- posibilitatea de a servi masa la restaurantul propriu (meniurile dorite de Dvs. sunt pregatite la comanda de bucatari profesionisti, angajati permanenti, in bucataria proprie a pensiunii), la orice ora preferati;
- bar cu program de functionare non-stop, dotat cu echipamente audio-video de inalta calitate;
- posibilitatea de va conecta la reteaua internet prin intermediul echipamentelor Dvs. sau cu ajutorul desktop-ului pensiunii, pus in permanenta la dispozitia Dvs.
La cererea clientilor, organizam petreceri si reuniuni in sala restaurantului.

Terasa ewelin ofera:
- cele mai bune preparate gratar
- cele mai mici preturi
- cea mai buna muzica
Dupa 7 ani de Italia ne am intors cu o alta mentalitate si avem cele mai bune servicii posibile.

Pensiunea Ewelin va pune la dispozitie:

- camera cu pat matrimonial cu suprafata totala de 20 m.p. (incapere - 16 m.p.; baie - 4 m.p.)
- camere cu doua paturi cu suprafata totala de 20 m.p. (incapere - 16 m.p.; baie - 4 m.p.)
Sper ca te-am ajutat happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Complicat sa cautam pe net

http://www.turistinfo.ro/......nesti.html