| AndreeaRullz a întrebat:

Plec saptamana viitoare la mare la Saturn hotel Cupidon! A mai fost cineva acolo? Cum e?

3 răspunsuri:
| Alexandra_3173 a răspuns:

Eu am mai fost. este foarte frumos iti garantez 100%. da iti va place da-mi fundita please

| Vogelspinne a răspuns:

Nu conteaza in ce parte esti la mare, acolo peste tot e frumos.
Distractie placuta!

| spago a răspuns:

Si eu am fost.Este foarte frumos, si din exterior si din interior. Are o gradina foarte frumoasa si e aproape de plaja big grin. Conditiile sunt foarte ok si din unele camere se vede marea. Personalul e foarte prietenos si camerele sunt foarte frumoase si curate. Ai o gramada de facilitati, unele incluse in pret, altele nu. Oricum, sper sa iti placa.happy
Distractie faina >big grin