| Cristian87654321 a întrebat:

Recomandati-mi locuri super faine sa-ti fie facute poze cu tine in Ploiesti si in jurul Ploiestiului, la maxim 20-30 minute cu masina de la iesirea din Ploiesti.
Daca sunt locuri mai putin cunoscute, mai greu de gasit poze cu acele locuri pe internet, puneti va rog voi linkuri cu pozele locatiei, preferabil chiar poze cu locul respectiv.
Dau funda celui care pune cele mai faine locuri in care sa-ti fie facute poze din si din jurul Ploiestiului (20-30 min cu masina).
Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pe deal, la Crama Seciu. Sunt multe locuri acolo.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Palatul Cantacuzino Floreşti