| catalin808 a întrebat:

Reducerea de 50% pe liniile CFR pentru studenti are aplicabilitate doar pe cursele interne ale CFR-ului?
Daca as vrea sa iau trenul Bucuresti-Viena as primi reducere de 50% pentru toata ruta sau doar pana la oradea si de acolo platesc integral?
Sau deloc?

5 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Reducerea e pe teritoriul Romaniei.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar raspunderea CFR, dar se poate intreba au alte oferte pentru tineri

| Goje_Alexandru_1999 a răspuns:

Eu cred ca este doar in Romania.

| darrio2007 a răspuns:

Doar in tara se aplica reducerea. Apoi platesti bilet intreg.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Doar in tara stiu si eu ca se dau bilete reduse studentilor! dar poti suna la dispecerat sa intrebi:*