| master77 a întrebat:

Sal TPU, am si eu o nelamurire. Daca iau o camera dubla la Costinesti putem sa stam 3 persoane? sau sa facem in asa fel incat sa nu isi dea seama ca suntem 3?

3 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Mai daca iei camera dubla poti sa vii si cu 1000000 in camera, camera este inchirata nu mai dai nimic in plus.

| cammm a răspuns:

Da, poti. Poti sa iei camera dubla cine te opreste? Urci tu, si urca si celelalte 2 persoane imediat. Vizitele "peste noapte" nu sunt interzise.

| Xenya a răspuns:

Se poate sta si 5 persoane in camera dubla...nu contreaza!