| spridon a întrebat:

Sall! spuneti-mi si mie cum se poate ajunge in piata sudului, plecand de la capatul masinilor 173, 385 si 368, 105 etc. Statia novaci! DAu fundita celui cemi raspunde!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu 368 pana la romana si de acolo cu 381sau pana la razoare si de acolo cu 11; cu 385 pana la unirea si de acolo cu 313 sau la calea 13 septembrie cu progresului si de acolo 11; cu 105 pana la grozavesti si de acolo cu 11; cu 173 pana la piata revolutiei si de acolo cu 232 sau cu 11; sau cu masinile amintite pana la cea mai apropiata statie de metrou si se poate schimba la piata unirii cu magistrala 2, daca nu se afla pe aceasta magistrala