| Floricell_4708 a întrebat:

Sall,

Stie cineva pe cat incepem scoala?(15 septembrie pica miercuri)

Răspuns Câştigător
| cioco1tweety a răspuns:

Vom incepe luni, pe 13 septembriehappy

17 răspunsuri:
| Andra974 a răspuns:

Poi, ar trebui luni, adica pe 13, dar nu stiu sigur. Daca aflu ceva, pentru ca si eu sunt dezorientata te anunt. Ok?

| Nimicinteresant a răspuns:

Bună happy. Eu ştiu că începe in 13 [pică luni] :p

| mgtow a răspuns:

Si miercuri veti incepe scoala pe 15

| oanecorleone a răspuns:

Nu scoala incepe pe 13 septembrie adica luni

| xasshleey a răspuns:

Incepe in 13, adica luni!

| BabyDoll a răspuns:

Pe 13 septembrie luni happy

| Alexxe a răspuns:

13 septembrie 2010 va fi prima zi de scoala conform calendarului scolar, pentru invatamantul primar, gimnazial si liceal

| Gaabi32 a răspuns:

Pai de luni va incepe si asta ar veni pe 13

| girl95 a răspuns:

Pe 13

| georginika a răspuns:

Incepem pe 13 septembrie, luni

| iustina_4031 a răspuns:

Doamne fereste! ce intrebare ai pus si tu! despre...despre...nici nu pot sa-i pronunt numele! straight face despre scoala? ce-i cu tine? laughing nu-ti place in vacanta? vrei mai repede la scoala? si acum ca sa iti raspund la intrebare scoala incepe pe 13 adica intr-o luni happy

| IrinaAndreea a răspuns:

Incepe pe 13 septembrie, adica luni. Succes! big grin

| Gaabi32 a răspuns:

Luni incepem scoala si asta ar cadea pe 13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu m-as gandi la astain locu tau! profita la maxim de fiecare minut al vacantei si stii cand incepe scoala cand te suna colegii si te intreaba de ce nu ai fost in cele 2 saptamani cat ai lipsit...laughingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CE? pe 13? eu nici nu m-am dus inca sa-mi cumpar caiete...sigur nu in 20? eu atunci ma duc...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa. 13!

| Andra974 a răspuns:

Pe 13 septembrie incepem, noi avem festivitatea la 10, nu stiu despre tine happy... team anuntat... deci m-am tinut de cuvant