| geaninadiana a întrebat:

cat timp iti ia sa faci 250 de km?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Depinde cu ce mergi:
- pe jos - 5-6 zile
- cu caruta - aprox 3 zile
- cu bicicleta - 2 zile, insa daca o ai buna si ai picioare bune, poti sa ii faci intr-o singura zi
- cu trenul - 4-5 ore
- cu masina - 3 ore
- cu avionul - 20 minute
- cu gindul - o fractiune de secundahappy.

9 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

3,4 ore(in functie de viteza)

| Gingerr00 a răspuns:

Depinde cati km ai pe ora :d. nu?batting eyelashes

| MrOnLyNe a răspuns:

Depinde cu ce viteza mergi... 5-6h cred Funda

| ElHuron a răspuns:

Depinde pe ce ruta o iei, ce mijloc de transport folosesti si cu ce viteza vei merge!

| TheExpert01 a răspuns:

Gen 3 ore 4 depinde cum mergi funda?

| SagaKZX a răspuns:

Depinde cu ce viteza ii parcurgi.

| alexmircescu13 a răspuns:

Cel mai greu e sa faci 250 de km. de autostrada. Conducatorii nostri se chinuie de ani buni si nu au reusit performanta asta! Care era de fapt intrebarea? Cat timp iti ia? Dar cine iti ia timpul? Mai ai intrebari din astea? Oare de ce raspund aici? Ca sa demonstrez ca la o intrebare stupida nu poti sa dai raspunsuri inteligente? Oare o sa ploua vineri? Cine are acelasi nume cu mine dau fundita. Breee, oameni buni, chiar e necesar sa scrieti toate ideile magistrale, mirobolante, extravagante, absolut tampite care va trec prin creieri?

| נυѕтмєωιтнмуѕєℓƒ a răspuns:

Hello... depine cu cat mergi la ora
Daca mergi cu 40-50 ajungi in aproximativ 2-3 ore si daca mergi cu 70, 80, 90 ''100" atunci vei ajundge mai repede:d

| maradi3 a răspuns:

Daca o calci la 250 km/ora, s-ar putea sa-ti ia chiar si...60 de minute!laughing