| razvan101 a întrebat:

Unde e un concediu mai bun. la
-Sovata.

sau
- Slanic-Moldova.

Pareri.plz!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Mimi58 a răspuns:

Eu am fost la sovata este foarte frumos sunt multe veveritzte si este aerr curat de la munte iti recoman sa mergi este foarte frumos si nu vei regreta 1!
FUNDA? plz

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Nu am fost pe nicaieri insa la Sovata poti vizita Lacul Ursu, Lacul Alunis, Lacul Verde, Lacul Negru, Lacul Rosu, Lacul Mierlei, Lacul serpilor, Muntele de sare, Salina Praid iar la Slanic Moldova poti vizita Zona Izvoarelor Minerale,Parcul din Slanic Moldova,Cheile si cascada Slanicului,Biserica Catolica,Mina Salina, etc.
Prin urmare, in Slanic Moldova sunt mai multe atractii turistice si din cate se pare ( http://www.slanic-moldova.info/Atractii-turistice-Slanic-Moldova/ ) si mai interesante.
Raspuns final: --> Slanic Moldova.
Concediu placut!

| LOVE_3743 a răspuns:

La Sovata! DESIGUR! Acolo e superr!
Imi dai funda? Please!

| AnutZa_8646 a răspuns:

Ti-as recomanda Slanic-Moldova.