| PandaisHere a întrebat:

vara aceasta diriga ne-a spus sa ne alegem noi o locatie de excursie si sa cautam noi mai multe detalii despre pret, cazare, si altele punctul de plecare este din galati, pechea pretul sa fie intre 100 si 160 lei. dar nu mai spuneti sa suntem satui de manastirea neamtului, casa memoriala ion creanga...si sa fie undeva la muntebig grin daca se poate si un nr de tel. funda

5 răspunsuri:
| M3lania a răspuns:

Eu merg intr-o excursie de 2 zile la Slanic Moldova si costa 100 lei, poate te-am ajutat. Spor la cautat si distractie placuta. happy

| sweetys a răspuns:

Locatii frumoase sunt multe dar nu stiu preturile. Exemplu: Sighisoara; Transfagarasean; Lacul Rosu si mai sunt multe care merita vazute.

| mary_2630 a răspuns:

e frumos in poiana tapului:d acolo voi merge cu colegii si dirigabig grin

| rZv995 a răspuns:

Paris

| ana_4437 a răspuns:

...sau Brasov, Sibiu.