| Tud0r a întrebat:

Sall ziceti-mi si mie sa ma duc in Croatia sau in turcia?

12 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Grecia / tunisia

| NothingImportant200 a răspuns:

Croatia

| Hannibal_8732 a răspuns:

Vezi care ti se potriveste tie mai bine.nu care le place celorlalti mai mult.depinde ce vrei sa vezi TU

| marioxxl11_5374 a răspuns:

Croatiaaa!

| emilie_8883 a răspuns:

Turcia =].
pentru un baiat drepturile sunt foarte multee laughing
oricom e o tsara frumoasa.
iar rahatul de acolo acoperit cu cocos.=p~
bafta:*

| Adela50 a răspuns:

Turcia:x.Am fost vara asta si e bestial. N-ai sa regreti. Daca vrei iti pot da un site sa te informezi mai bine: http://amfostacolo.ro/turcia-pareri,1/mediterana-antalya,1,0/.

| AnaEindragostita a răspuns:

Este decizia ta dar ca sa te ajut iti dau liiiiiiiiiinkuriii http://www.google.ro/......tp?/images
http://www.google.ro/......tp?/images funta

| Cirstina a răspuns:

Turcia

| iua005 a răspuns:

Eu am fost in amandoua dar te sfatuiesc sa mergi in turcia mai ales la Efesus

| mihaa a răspuns:

Turcia

| Psihiatra a răspuns:

Turcia.Acolo merg si eu la anul in vacanta mare :* stiu ca mai este mult, dar de abia astept. :X Sau daca nu, in grecia :X iti zic eu, meritawinking

| PamPamGoesGreen a răspuns:

Depinde daca te uiti dupa turism/populatie.
In unele locuri in Crotia plaja e de 2/2 m si e plina de pietre, la fel si in apa iar preturile sunt sa zicem accesibile.
Turcia e o tara in care frecvent sunt cutremure iar mancarea nu e la fel ca in celelalte tari.(e mai diversificata)
Daca vrei sa faci putin mai multi kilometri iti recomand Italia.Este o tara frumoasa din punct de vedere istoric si geografic.Plaja si apa sunt minunate iar romani vezi pretutindeni.