| Hazardd a întrebat:

Salut, am făcut recent check-in la zborul meu, am selectat acolo la date buletin, urmând sa introduc CNP-ul meu, iar mai apoi sa aflu ca ar fi trebuit sa introduc cu seria și numărul buletinului gen "SZ123456". Check-in-ul a fost confirmat și nu găsesc vreo modalitate sa modific. Zborul este la WizzAir și este pe o ruta Germania-România, tari UE. Poate fi într-adevăr o mare problema încât sa mă împiedice sa efectuez zborul ca am introdus CNP-ul in loc de seria și numărul buletinului? La urma urmei, la aeroport in ziua respectiva ii pot arată buletinul și sa se convingă ca coincide cu CNP-ul pe care eu l-am introdus și pe urma sa ofer acolo seria și numărul. Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Teoretic nu e nicio problemă, dar poți face modificări:
http://wizzair.com/......rezervarii

1 răspuns:
| DLarisaM a răspuns:

Buna,
Pana la urma ai reusit sa modifici check-in-ul? Sau ai efectuat zborul fara problema CNP-ului?