| Andrei63673 a întrebat:

Salut.Am o problema la vara unde sa merg la Paris, Roma, China, Dubai?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Eu unul as prefera Roma.

Ar putea fi cea mai frumoasa vacanta.

15 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

Incepe si tu cu gre-ullaughing, Dubai

| Ker0s3x a răspuns:

Clar Dubai, acum cateva zile a venit fratele meu cu sotia de acolo si au zis ca e super de tot, am auzit ca acolo rata de infractionalitate este 0!
Fratemiu mi-a zis ca s-au dus sa se dea pe un topogan cu apa si si-au lasat telefoanele, banii tot pe o banca si cand au venit inapoi le-au luat de acolo.In + acolo nu gasesti nici macar o hartie pe jos, daca vezi una dupa 1 min nu mai e acolo.E super tare acolo, sunt si romani.

| mara11654 a răspuns:

Chinasmug!love struck

| darrio2007 a răspuns:

Dubai.Categoric.

| rauta44larisa444 a răspuns:

Paris, e cel ma tare.
Dupa ar fi Roma, Dubai, China.

| XCV a răspuns:

50-50, Dubai, Roma

| Nickname1890 a răspuns:

Paris si Roma sunt mai aproape o sa mai ai si alte ocazii mai dese sa le vizitezi. Alege China sau Dubai parerea mea happy

| LuFacs a răspuns:

Dubai clar.

| RzV28 a răspuns:

Pe toate la rand dar mai ales la dubai

| Alphabeat a răspuns:

Parisul, un loc de vis!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai vizitat tot in Romania daca da mergi in china

| bloodyhell a răspuns:

China

| IonutDX a răspuns:

Paris

| marianvranceanul1 a răspuns:

Dubai.E mai aproape de Romania.Si nu o sa fii treas pe sfoara usor.In China e alta poveste.

| rocket a răspuns:

Paris este romantic, Roma este istorie, China este interesanta, dar cu siguranta nu e ce ai crezut, si Dubai e lux. Depinde ce vrei.
Cand te decizi, intri pe www.IdealTour.ro si iti alegi oferta. Pentru China o sa trebuiasca sa ceri o oferta de preturi ca nu sunt oferte prestabilite, dar se rezolva si aia.