Întrebare recomandată | valentin1989 a întrebat:

Salut,

As dori sa stiu si eu ce agentii de turism sunt de incredere in momentul de fata daca stie cineva. Cu cine calatoriti, experiente...
Si daca stiti ceva despre Pan Euro Travel.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| wolfshadow9996 a răspuns:

Eu am fost cu Eturia în mai multe locații ca: Maroc, China, Japonia, Coreea de Sud, Thailanda, etc. Pot să spun că sunt super OK şi au un program foarte bine pus la punct. Recomand! big grin

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking.com Iti alegi ce hotel vrei unde vrei nu ce iti baga agentiile pe gat si nici comisioanele lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mergi pe cont propriu. Nu merita sa merg prin agentii.

| Wavess a răspuns:

Airline

| DumitruS a răspuns:

Salut.

Iti recomand: http://goo.gl/h1LXP7