| lordvoldemort55 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un GPS auto si am observat ca multe dintre ele nu au harti. Imi puteti da niste site-uri de unde pot descarca harta Romaniei pentru GPS? Multumesc!

4 răspunsuri:
| ro74florin a răspuns:

Recomand PILOT ON
le găsești pe net, cu hărți full europa, la vreo 400 ron

| ro74florin a răspuns:

Recomand sistem.de navigatie PILOT ON
Se găsesc pe net, cu hărți full europa instalate.
~400 ron

| Vasilache_Claudiugabriel_1999 a răspuns:

Iti poti cumpara acel GPS si te poti duce de exemplu la GSM sau IHospital si alte service-uri in care se descarca si incarca pe GPS ce mapa vrei tu
sper ca te-am ajutat!

| CM7YRE a răspuns:

Sunt tot felul de GPS-uri pe eMAG, cu update gratuit al hartilor pe viata http://l.profitshare.ro/l/3783082 sunt foarte bune pe Europa, deci, si pe Romania.