| BrUnNeTte_6609 a întrebat:

Aş vrea să ştiu dacă pe lângă Morarilor McDonald's există vreo fostă fabrică de pâine.

Şi dacă da, cum ajung acolo de la Morarilor intersecţie.

Ajutor cât mai repede.

1 răspuns:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Da, fosta fabrica de paine Titan era exact unde se construieste acum ansamblul rezidential ''Basarabia'', pe langa LIDL Morarilor.
Nu poate sa existe o fosta fabrica de paine, fosta inseamna ca a fost. Eventual puteai sa ne intrebi daca a existat vreodata o fabrica de paine in zona intersectiei de la Morarilor... Si ne mai intrebam de ce reaq nu luati bacu.